سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم؟

فروشگاه اینترنتی هیرودنا تولید کننده و عرضه کننده محصولات طبیعی و ارگانیک از قبیل عرقیات, نوشیدنی و ادویه جات است.که هدف ما ارائه خدمات و کمک به سلامتی شماست.

 

دیدگاه‌ها

 هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌ نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ ها ارائه می‌ شود جمع آوری می‌ کنیم,آدرس IP و اطلاعات مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه استفاده می شود.

 

رسانه

 

 اگر تصاویری را به وبسایت آپلود کنید، به خاطر داشته باشید آپلود تصاویر با داده‌ های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) نباشد. زیرا بازدیدکنندگان وب سایت می‌ توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

 

کوکی‌ها

 

کوکی ها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات حساب خود را هر دفعه برای ورود یا خرید پر کنید, 

هنگامی که وارد سایت ما می شوید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی ها را قبول می‌ کند یا نه را تنظیم می‌ کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌ شود از بین می‌ رود.

هنگام ورود به سایت، ما همچنین کوکی‌ ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌ های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. فرقی نمی کند که دو روز یا 2 ماه از آخرین بازدید شما از سایت میگذرد. با اتخاب قبول کردن کوکی سایت همیشه به همان حالت شخصی سازی باقی مانده است

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌ شود.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

 

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌ های دیگر دقیقا رفتار همان شکلی است که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

 

اطلاعات شما در سایت و دیتابیس فروشگاه هیرودنا ذخیره می شود و به

جز استفاده آن برای ارسال کالا و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما است و به هیچ وجه آنها نشر و یا فروخته نمی شوند.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

 

به طور خودکار ما برای کاربرانی که به مدت مشخصی به حساب کاربری خود ورود نکنند, تمام اطلاعات حساب شما در سایت به صورت خودکار پاک می شود.

 

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم؟

حریم خصوصی و داده های شخصی شما برای ما مهم است. داده های شما فقط در سایت و دیتابیس ما ذخیره می شوند و فقط برای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات به کاربران و مشتریان سایت است و هیچ استفاده دیگری از آنها نمی شود. 

 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول