عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

نقش تغذیه در تعیین جنسیت جنین اثبات شده است. اما بیشتر در مورد نوع رژیم غذایی باید تغییر ایجاد شود، تا اضافه کردن یک یا چند ماده غذایی. چیزی که مسلم است داشتن یک دختر سالم از داشتن چند  فرزند پسر ناسالم بسیار بهتر است و همچنین باید بدانید که جنسیت نوزاد تا حد زیادی به شانس بستگی دارد و عملکرد شما در این زمینه تاثیر چندانی نخواهد داشت. این موارد را با شوهر خود نیز مطرح کنید، تا از شما توقع بیش از حدی نداشته باشند.

عرق کاسنی سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی از قبیل : ویتامین C، فسفر و آهن است. عرق کاسنی با تقویت کلیه احتمال بیماری های کلیوی را کاهش می دهد. عرق کاسنی برای پوست صورت نیز مفید بوده و با از بین بردن التهابات پوستی و جوش و اگزما پوست شما را زیبا تر و روشن تر می کند.

 

عرق کاسنی با بالا بردن ادرار آوری به دفع سموم و سنگ های کلیه و مثانه کمک می کند و حتی نارسایی در مجاری ادراری را درمان می کند. عرق کاسنی تقویت کننده قوی برای کروموزوم های Y نیز می باشد.

 

عرق کاسنی و پسرزایی:

 

عرق کاسنی در تعیین جنسیت نوزاد می توان نقش مهمی را ایفا کند، باید در خاطر داشته باشید که نوع مصرف خوراکی و عادت های خاصی را باید در قبل و بعد از استفاده از عرق کاسنی برای داشتن نوزاد پسر انجام دهید.

 

عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند
عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

 

برای کمک به بالا بردن احتمال بچه پسر دار شدن باید حجم دریافت پتاسیم و سدیم بدن را بالا ببرید و از طرفی دیگر دریافت کلسیم و منزیم خود را کاهش دهید.

شما برای کاهش کلسیم می توانید لبنیات و سبزیجاتی که کلسیم زیادی دارند را کمتر بخورید و سدیم و پتاسیم بیشتری را با حبوبات، میوه و سبزیجاتی که کلسیم کمی دارند یا اصلا ندارند استفاده کنید.

 

معمولا پدرو مادر هایی که چند فرزند دارند نگرانی بیشتری نسبت به جنسیت فرزند یا فرزندان بعدی خود دارند، پس توصیه می شود که مادران قبل از رعایت اصول رژیم های خاص مورد آزمایش سلامتی بگیرند تا این نوع رژیم و خوراک آسیبی به سلامتی شان وارد نسازند. لازم به ذکر است که یا بالا رفتن سن باید موارد ایمنی بدنی بیشتری را در نظر بگیرید، زیر با افزایش سن ریسک مبتلا شدن به بیماری مختلف نیز افزایش پیدا می کند. و باید اول با پزشک مشورت شود.

 

به خاطر داشته باشید برای استفاده از رژیمی که برای تعیین جنسیت و داشتن نوزاد پسر، باید از سالم بودن و نداشتن بیماری هایی نظیر فشارخون، مشکل و اختلال قلبی یا کلیوی مطمئن شوید.

 

عرق کاسنی برای تعیین جنسیت جنین و داشتن نوزاد پسر به خوبی عمل می کند، زیرا دارای مقادیر زیادی پتاسیم است که احتمال فرزند پسر داشتن را افزایش می دهد.

 

عرق کاسنی هیرودنا

 

دلیل اصلی فرزندآوری پسر در عرق کاسنی:

 

از لحاظ علم ژنتیک برای پسر شدن جنسیت جنین، باید کروموزوم Y مرد با کروموزوم X زن باشد تا جنین پسر به وجود بیاید. زیرا ترکیب دو کروموزوم X از زن و مرد باعث به وجود آمدن جنین دختر می شود.

 

عرق کاسنی نیز می شود از طرف مرد استفاده شود تا کروموزوم دریافتی از مرد X باشد و با کروموزوم X یا Y زن ترکیب شود تا به وجود آمدن جنین پسر منجر شود. پس با تقویت کروموزوم Y مرد می توان شانس پسر داشتن را بالا برد.

 

عرق کاسنی و تقویت کروموزوم Y مردان:

 

عرق کاسنی گیاهی با گل های آبی یا ارغوانی رنگ است، این گیاه از عصر های قدیمی نیز وجود داشته و از خواص و فوایدش استفاده تا به حال استفاده می شود.

 

شاید کنجکاو شده باشید که عرق کاسنی چطور برا کروموزوم y مردان تاثیر می گذارد، کروموزوم های Y در کبد ساخته می شوند پس هرچه کبد سالم تر و پاگ تر باشد. از طرفی یکی از بهترین عرقیات گیاهی برای درمان و تقویت سلامت کبد عرق کاسنی است، و همین عملکرد مثبت باعث بالا رفتن شانس جنین پسر دار شدن می شود.

 

نکته جالب این است که بیماری های کبدی مانند کبد چرب، تاثیر عکس در به وجود آمدن جنین پسر دارد. پس اگر شما خواهان فرزند پسر هستید اول باید از سلامت کبد خود اطمینان حاصل کنید. و اگر از دارو های شیمیایی و عوارض آن هراس دارید می توانید با عرقیات گیاهی طبیعی نظیر عرق کاسنی درمان کبد خود را شروع کنید.

 

عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند
عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

 

باید این نکته را بدانید که طول عمر کروموزوم های Y از X کمتر است ، پس اگر آمیزش قبل از آزاد شدن تخمک صورت بگیرد احتمال ترکیب کروموزوم X کم میشود و شانس دختر شدن جنین بالا می رود.

 

ممنوعه های رژیم غذایی پسردار شدن:

 

برای رژیم غذایی که منجر به پسر دار شدن می شود، ابتدا باید مطمئن شد که استفاده از این رژیم و کاهش دریافت بعضی از مواد غذایی باعث آسیب به بدن نمی شوند. افراد ذکر شده زیر نباید از این رژیم استفاده کنند.

 

نارسایی و اختلال کلیه

ناراحتی قلبی و عروقی

فشار خون بالا

 

 

بیشتر بخوانید: عرق نعنا اشتها آور قوی برای کودکان

 

رژیم غذایی مختص جنین پسر:

 

بدن باید سدیم زیادی دریافت کند، مانند مثال نمک نامرئی که در غذا استفاده می شود یا نمک مرئی که خود به غذا اضاف میکنید را باید  بیشتر کنید. شما می توانید از بسکوییت های شور، زیتون شور و سوپ های آماده و … استفاده کنید.

 

عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند
عرق کاسنی برای کسانی که فرزند پسر می خواهند

 

همانطور که ذکر شد برای بالا بردن شانس جنین پسر دار شدن باید باید سدیم و پتاسیم زیادی مصرف و کلسیم بسیار کمی دریافت کنند.

 

چه میوه های برای جنین پسر خوبه:

 

میوه هایی وجود دارند که شانس به وجود آمدن جنین پسر را بالا می برند مانند: مرکبات، انجیر، گوجه سبز، کلم، ذرت، خرما، زرد آلو، آناناس، سیب زمینی، سبوس، تمشک، گیلاس، موز.

 

لیمو و خاصیت پسر دار شدن:

 

لیمو از دسته مرکبات است و بر خلاف عقیده ای اکثریت مردم بدن را اسیدی نمی کند و در اصل قلیایی می کند و محیط قلیایی شانس پسر دار شدن را بیشتر می کند با این احتساب مصرف لیموی خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری در جنین پسر دار شدن داشته باشید.

 

مصرف ژلاتین برای پسر دار شدن:

 

از دیگر راه های بالا بردن شانس پسر دار شدن این است که ژلاتین مصرف کنید. سطح تسترون بالا در بدن احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهد. پس سعی کنید تا حد امکان مصرف ژلاتین در رژیم غذایی خود جای دهید، زیرا زلاتین باعث تولید آمینو اسید های زیادی در بدن می شود و هضم غذا نیز راحت تر می شود. در کل اسپرم هایی که در بدن مغذی هستند احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهند.

 

 

شما عزیزان می توانید در فروشگاه هیرودنا اقدام به تهیه عرق کاسنی ارگانیک و با کیفیت، برای پسردار شدن و یا استفاده از خواص دیگر عرق کاسنی مانند درمان بیماری های کبد و … کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *