لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

 

مصرف عرقیات گیاهی برای لاغری و کاهش وزن مانند مصرف قرص و دارو های شیمیایی و آزمایشگاهی اما با این تفاوت بزرگ و طلایی این است که لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی، یک هزارم عوارض جانبی احتمالی دارو و قرص های لاغری شیمیایی را ندارند. عرقیات گیاهی علاوه بر فواید لاغری و کاهش وزن برای درمان بسیاری از بیماری های بیماری ها و معضلات بدن نیز استفاده می شوند.

 

با گذشت زمان و راحت تر شدن زندگی در عصر مدرن امروزه، انسان ها از فعالیت های فیزیکی روزمره قدیمی خود فاصله گرفته و با اضافه شدن فست فود و سدیم و روغن در غذاهای امروزی باعث افزایش وزن، بهم ریختن تناسب اندام و بروز بیماری های مضر و خطرناک به وسیله چاقی و اضافه وزن می شوند.

 

لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی
لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

اگر شما هم از عوارض جانبی و بعضا جبران ناپذیر دارو های لاغری شیمیایی هراس دارید، می توانید از عرقیات گیاهی، که در طب سنتی از اهمیت خاصی برخوردار هستند استفاده کنید. زیرا علاوه بر تاثیرات سالم و اصولی در لاغری و کاهش وزن، به دلیل وجود مواد معدنی مفید و ویتامین ها سطح سلامت بدن را بالا میبرند.

 

چه عرقیاتی در لاغری و کاهش وزن تاثیر دارند؟

 

عرقیات گیاهی که خاصیت کاهش وزن و لاغری دارند، عموما عرقیات طبع گرم هستند. از موثر ترین و قوی ترین عرقیات گیاهی برای لاغری اصولی و سالم، عرقیاتی از نظیر: عرق زیره، عرق کاسنی، عرق نعنا و سرکه سیب… وجود دارند.

 

اما همیشه به خاطر داشته باشید که مصرف عرقیات گیاهی و رعایت نکردن رژیم، خوراک درست و سالم و عدم داشتن فعالیت های بدنی و ورزشی، جلوی پتانسیل کامل لاغری عرقیات لاغری را می گیرند.

 

 

لاغری سریع و اصولی با عرق زیره:

 

عرق زیره خاصیت چربی سوزی و کاهش وزن بسیار فوق العاده دارد، همچنین سرشار از مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند: منیزیم، مس و آهن است که در هضم و تقویت سیستم گوارشی نیز دستی مفید دارد.

 

بیشتر بخوانید: 9 روش لاغری سریع در خانه با عرقیات گیاهی

 

 

عرق زیره باعث شکستن تجمع سلول های چربی می شود و آنها اصطلاحا مجبور به تبدیل شدن انرژی می کنند، که همین خود به معنای چربی سوزی و داشتن انرژی بیشتر برای ورزش و فعالیت کردن است. شما می توانید خاصیت لاغری عرق زیره را با ترکیب آن با آب لیمو ترش دو چندان کنید.

 

 

لاغری سریع و اصولی با عرق کاسنی:

 

عرق کاسنی از نوع عرقیات گیاهی است که می توانید روزانه و طولانی مدت از آن استفاده کنید و اضافه وزن خود را درمان کنید. شما می توانید به صورات روزانه یک استکان عرق کاسنی را با یک لیوان آب ترکیب کنید و نوش جان کنید.

 

لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی
لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

 

علاوه بر این مصرف عرق کاسنی با آب، در تصفیه خون و پاکسازی آن بسیار موثر بوده و سموم و مواد مضر را از بدن دفع می کند. عرق کاسنی را می توانید همچنین با سرکه سیب و عسل و یا به همراه کاهو استفاده کنید که تا چند برابر قدرت لاغری و کاهش دهندگی وزن عرق کاسنی را بیشتر می کند.

 

لاغری سریع و اصولی با سرکه سیب:

 

یکی از دشمنان چربی که بسیاری از افرادی که تصمیم به کاهش وزن و لاغری گرفته اند، از آن استفاده می کنند و متخصصان طب سنتی هم آن را پیشنهاد می کنند، سرکه سیب است. شما می توانید هر روز از یک استکان سرکه سیب با یک لیوان آب استفاده کنید و به صورت محسوس و شگفت انگیزی مشاهده گر تغییر و کاهش سایز در بدن خود باشد.

 

لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی
لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

 

لاغری سریع و اصولی با عرق کرفس:

 

عرق کرفس، مانند خود گیاه کرفس که بین افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند و یا شروع به کاهش وزن کرده اند، شناخته شده و حائز اهمیت بوده. عرق کرفس علاوه بر تاثیر شگفت انگیز اش بر لاغری و کاهش وزن، برای درمان کبد چرب و تقویت سلامتی کبد بسیار مفید است. عرق کرفس همچنین با بالا بردن سوخت و ساز بدن یا همان متابولیسم، به شدت برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

بیشتر بخوانید:  لاغری سالم و سریع با عرق نعنا

 

لاغری سریع و اصولی با عرق رازیانه:

 

عرق رازیانه در طب سنتی، برای مقاصد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. و یکی از مهمترین مقاصد استفاده از این عرق در طب سنتی، لاغری و کاهش وزن است. حتی در عطاری ها و فروشگاه های طب سنتی، رازیانه پودر شده را در کپسول های خوراکی میریزند و به عنوان قرص های لاغری طبیعی به فروش می رسانند.

 

لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی
لاغری سریع و اصولی با عرقیات گیاهی

 

لاغری سریع و اصولی با عرق زنیان:

 

عرق زنیان برای تقویت و بالا بردن سطح سیستم ایمنی بدن و تضمین سلامت سیستم گوارشی استفاده می شود. و همچنین با کمک به هضم درست و سالم غذا در سیستم گوارشی، باعث ایجاد احساس سیری درست می شود و شما را به خوردن غذای بیشتر ترغیب نمی کند. دیگر فواید این عرق فوق العاده، رفع یبوست و نفخ است که از شایع ترین بیماری های گوارشی زود گذر هستند.

 

نکاتی در رابطه با لاغری سریع و اصولی:

 

شما می توانید سرعت نتیجه گیری از پروسه ی کاهش وزن و لاغری خود را به وسیله عرقیات گیاهی، به وسیله رعایت نکاتی بیشتر کنید و در زمان کمتر به وزن ایده آل خود برسید.

 

صبحانه را حذف نکنید!

 

صبحانه مهمترین و پر نقش ترین وعده غذایی شماست. و خط زدن صبحانه از وعده های غذایی روزمره شما، نه تنها کمکی به کاهش وزن شما نمی کند، بلکه ممکن باعث تاثیرات عکس و بروز دیگر معضلات در بدن شما شود.

 

 

اصولی و به موقع خوردن وعده های غذایی:

 

اگر شما به موقع و رمان های درست سه وعده اصلی خود را میل کنید، احساس گرسنگی خیلی کمی در طول روز به شما دست می دهد و باعث می شود که غذای اضاف یا خوراکی نا سالم را برای رفع کردن حس گرسنگی خود نخورید.

 

ورزش را فراموش نکنید!

 

اگر کاهش وزن را یه یک آتش توصیف کنیم، شما با گنجاندن ورزش و فعالیت های بدنی، هیزم های زیادی را به این آتش اضاف می کنید که سرعت کاهش وزن شما را تا حد قابل توجه ای افزایش می دهد.

 

تا می توانید آب بنوشید!

 

سوخت ساز و دریافت انرژی سلول های بدن، در ملکول های آب صورت می گیرد. پس برای بالا بردن متابولیسم و چربی سوزی در بدن آب را فراموش نکنید. یک انسان بالغ باید روزانه حدود 8 لیوان آب بنوشد تا بدن هیدراته باقی بماند و سوخت ساز در بدن به شکل سالم انجام بپذیرد.

 

 

میوه و سبزیجات مصرف کنید!

 

مقدار زیادی از مواد مورد نیاز بدن ما، فقط به وسیله سبزیجات و میوه ها تامین می شود. اکثر میوه ها با وجود فیبر زیاد در خود، باعث ایجاد احساس سیری و دفع مواد مضر به دلیل خاصیت جذب کنندگی فیبر، در بدن می شود.

 

اگر شما هم از اضافه وزن و تاثیر آن بر ظاهرتان و زندگی روزمره تان خسته شده اید، می توانید از فروشگاه هیرودنا اقدام به تهیه عرقیات گیاهی برای لاغری کنید و یک برای همیشه با اضافه وزن خداحافظی کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.