معرفی 10 عطاری در شیراز + عطاری آنلاین

عطاری هیرودنا

معرفی 10 عطاری در شیراز + عطاری آنلاین

 

قدر زر، زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری و قدر ادویه و دارو های گیاهی، عطاری. معمولا بهترین و اصیل ترین یک محصول را از جایگاه به وجود آمدنش تهیه می کنند و شاید هیچ جای دیگر به کیفیت و اصالت آن محصول از زادگاهش تولید نشود. برای مثال، برای داروهای طب سنتی شما به جای داروخانه، به متخصص طب سنتی و داروخانه های طب سنتی رجوع می کنید.

 

ادویه نیز یکی از ارکان اصلی غذا در فرهنگ ما ایرانیان و دیگر مردم جهان است. همینطور ادویه در دسته های دارو های طب سنتی نیز قرار دارند. زیرا ادویه ها مانند کلیه دارو های گیاهی دارای طبع و مزاج هستند و هر کدام برای درمان یک یا چند بیماری خاص استفاده می کنند.

 

پس به همین دلیل اگر قصد به تهیه و خرید ادویه جات سالم و با کیفیت و همینطور دیگر دارو های گیاهی هستید، باید در مکان درست و حتی شهر هایی که به صورت دیرینه در صنعت ادویه و طب سنتی شهرت دارند تهیه کرد. شیراز یکی از باستانی ترین، متمدن ترین شهر های ایران است که در قرن ها پیش هم علم طبابت و طب سنتی شیراز ، زبان زد کل کشور و دنیا بوده.

عطاری در شیراز

عرقیات گیاهی هیرودنا

 

در این مقاله ما برای شما لیست بهترین عطاری های شیراز را با آدرس دقیق و جزییات برای شما عزیزان آماده کرده ایم، که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

 

 عطاری در شیراز
عطاری در شیراز

 

معرفی  10 عطاری در شیراز و عطاری های آنلاین:

 

 

از دیرینه در کشور ما ایران، از عطاری به عنوان منبعی برای تهیه دارو های گیاهی و ادویه و … استفاده می شده و امروز حتی داروسازان نیز از پایه و گیاهان دارویی برای ساخت دارو های موثر با عوارض جانبی کم استفاده می کنند. اسم عطاری به این دلیل به این فروشگاه ها داده شده است که هنگامی که وارد عطاری می شویم یا از آن گذر می کنیم، بوی خوشایند و ناب ادویه و گیاهان دارویی ما را مبحوت خود می کند.

 

عطاری ممتحن در شیراز:

 

آدرس: شیراز – بلوار رحمت، خیابان مسلم ابن عقیل، بین کوچه 1 و 3

 

شماره تلفن: 07137506242

 

عطاری چهل گیاه در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز – خیابان قصر دشت، بین سه راه خلدبرین و عفیف آباد

 

شماره تلفن:07136260663

 

عطاری گون در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز – بلوار پاسداران (زرهی)، بالاتر از خیابان آقایی

 

شماره تلفن: موجود نمی باشد.

 

 

عطاری نیلوفر آبی در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز – پارک آزادی، غرفه های انتهای پارک آزادی

 

شماره تلفن: 07132291444

 

 

عطاری ثامن در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز – چهار راه سینما سعدی، ابتدای 20 متری، جنب کوچه 6، ساختمان آنا

 

شماره تلفن: 07132332233

 

 

 

عطاری گلزار در شیراز :

 

 

آدرس: شیراز –  بلوار رحمت، بلوار ابوذر غفاری، بین کوچه 81 و 71

 

شماره تلفن: 07132222830

 

 

 

عطاری پائیزان در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز – خیابان انقلاب، نبش خیابان زول انوار

 

شماره تلفن: موجود نمی باشد.

 

 

 

عطاری سبحانی در شیراز:

 

 

آدرس: بلوار زینبیه، خیابان لطفعلی خان زند، بعد از مسجد نصیر الملک

 

شماره تلفن: 07132222830

 

 

 

عطاری سارگل در شیراز:

 

 

آدرس: شیراز –  شهرک گلستان، بلوار علامه امینی، بالا تر از خیابان آلاله، روبروی بلوار جهاد

 

شماره تلفن: 07136221551

 

 

عطاری شفا بخش در شیراز:

 

آدرس: شیراز – چهار راه خیرات، نبش وصال شمالی:

 

شماره تلفن: 07132355194

 

 

 

عطاری شفابخش در شیراز :

 

آدرس: شیراز –  خیابان قصر دشت، رحمت آباد، بالا تر از کوچه 28

 

شماره تلفن: 07136276434

 

 

عطاری بابونه در شیراز:

 

آدرس: شیراز – بالا تر کنار گذر هجرت، خیابان حر، نبش خیابان 4

 

شماره تلفن: 07132287053

 

 

عطاری پند شنو شیراز:

 

آدرس: شیراز – گلدشت معالی آباد، خیابان لادن، خیابان شهید اکرام زاده، کوچه 4

 

شماره تلفن: 07136362564

 

 

داروی گیاهی با گیاهان دارویی چه فرقی دارند؟

 

معمولا اکثریت افراد فرق بین گیاهان دارویی و دارو های گیاهی را نمی دانند، و یا با خود می پندارند که این دو اسم یک محصول است. و اما فرق گیاهان دارویی و دارو های گیاهی چیست؟

 

گیاهان دارویی فرآورده نیستند و به صورت خام گیاه که بسته به نوع گیاه، خواص آن در بخش های مختلف خاص یک گیاه ممکن است قرار داشته باشد است و اکثریت گیاهان دارویی عوارض جانبی یا عواض جانبی بسیار کم و کم خطری دارند.

 

اما دارو هایی گیاهی، دارو هایی هستند که پایه ی گیاهی دارند که در دسته دارو هایی که در آزمایشگاه ها و به صورت دارو هایی که داروخانه توزیع می شوند، قرار می گیرند. پس به خاطر داشته باشید که فرق بین گیاهان دارویی و دارو های گیاهی در چه چیزی است.

چه محصولاتی در یک عطاری یافت می شود؟

 

فروشگاه هیرودنا

 

در یک عطاری از شیر مرغ تا جان آدمیزاد می توانید پیدا کنید، در بحث گیاهان و فرآورده های آن، از قبیل داروهای گیاهی، دمنوش، عرق گیاهی، مثل عرق کاسنی اصل ، عرق بیدمشک ، شاتره ، نعنا ، گلاب و… ، طعم دهنده های طبیعی، ادویه و طعم دهنده های غذا، دارو های طبیعی از قبیل تقویت کننده مو، زیبایی پوست و مو، عرقیات ترکیبی ،جایگزین های طبیعی خمیر دندان، درمان ریزش و کم پشتی مو، تقویت قوای جنسی، و به طور خلاصه، تقریبا هر دارویی که در داروخانه ها یافت می شود، جایگزین و گیاهی و طبیعی نیز دارد.

 

به طور مثال شما با رفتن به عطاری، می توانید پس از خرید ادویه های غذایی، یک یا چند داروی گیاهی برای چند بیماری و یا پیشگیری از آن ها و همچنین چند عود نیز برای عوض کردن هوای خانه نیز تهیه کنید. شاید تعداد اجناسی که مختصص یک عطاری هستند را جای دیگری نتوانید جز یک عطاری تهیه کنید و همچنین تعداد اقلام موجود در عطری، شاید به اندازه تعداد موجود در یک هایپر مارکت باشد.

 

عطاری هیرودنا
عطاری هیرودنا

 

عطاری آنلاین هیرودنا واقع در شیراز:

 

 

عطاری آنلاین هیرودنا ، تولید کننده و عرضه کننده محصولات طب سنتی از قبیل: عرقیات گیاهی و درمانی و دمنوش های گیاهی دارویی، ادویه جات و … با کیفیتی و خلوص بالا بوده است که قصد در درمان و پیشگیری از بیماری های شایع و همینطور بیماری های جدید الوقوع همسان با سبک زندگی مدرن و جدید دارد و مفتخر است که در گامی مثبت در سلامت جامعه برداشته است.

 

فروشگاه اینترنتی هیرودنا همیشه سعی بر ارائه بهترین محصولات عرقیات گیاهی و ترکیبی،عسل،ادویه با استفاده از محصولات مرغوب و با کیفیت در کشور داشته است. به عبارتی تمرکز فروشگاه هیرودنا بر کیفیت رقابت آفرین بوده و همیشه به دنبال بهترین مواد اولیه و متریال برای تهیه محصولات خود بوده است.

 

عسل کوهی هیرودنا

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.