درمان کبد چرب با عرقیات ؟؟؟

برای درمان چربی کبد که بر اساس تحقیقات چیزی حدود 40 درصد ایرانیان به این بیماری مبتلا هستند، و با توجه به اینکه دردی را متوجه بدن نمی کند ، عملاً نوعی مرگ خاموش است.

درمان کبد چرب

درمان کبد چرب با عرقیات ترکیبی

به دلیل مصرف مواد غذایی غیر استاندارد این نوع چربی روی کبد شکل می گیرد که علائم بسیاری دارد از جمله احساس خستگی مزمن در بدن ولی زمانی که شما خواب هستید و دوست دارید ساعت مشخصی از خواب بیدار شوید ولی به دلیل داشتن چربی کبد در رختخواب یا همان جایی که خواب هستید مرتب غلط می خورید.

بدن شما به دلیل داشتن چربی کبد احساس خستگی دارد ، که در صورت چرب شدن دمای بدن از تنظیم خود خارج و به سمت داغ شدن یا گرمای بیش از حد میرود که جوشهای صورت، سرشانه، پشت شانه، روی بازو ، و بعضاً روی سینه ، تبخال ، آفت دهان، خارش های پوستی و خواب رفتن پاها و مور مور شدن آنها هنگامی که چهار دست و پا می‌نشینیم همگی از علائم ظاهری چربی کبد می باشد.

 

به همراه این عرق یک عرق ترکیبی به نام عرق سم زدا باید مورد استفاده قرار گیرد، چون عرق سم زدا از شش عرق خنک کاسنی شاتره بیدمشک و سه عرق دیگر تشکیل شده است، و برای جبران گرمای بدن و رساندن دمای بدن به حالت تعادل و سم زدایی بدن استفاده می شود.

عرق ترکیبی کبد چرب

نحوه مصرف این عرق نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی می باشد، شایان ذکر است که قبل از صبحانه به اندازه یک قاشق چایخوری خاکشیر جوشانده به همراه این عرق میل شود عرق چربی  کبد، چربی روی کبد را سوزانده و عرق سم زدا جوش ها تبخال ها و کک و مک و آفت دهان را از بین برده و بدن را به صورت کامل سم زدایی می نماید دوره زمانی مصرف این دو عرق یک ماه تا دو ماه به صورت منظم می باشد بستگی به گرید آن دارد